• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prace Błażeja.
Pędzący Osiołek post_id=19193 time=1513869760 user_id=263 napisał(a):
Jaro post_id=19190 time=1513812526 user_id=158 napisał(a):
Pędzący Osiołek post_id=19187 time=1513785229 user_id=263 napisał(a):

Obserwując tempo postępu autora tematu, to śmiało stwierdzam - zdążysz się zestarzeć przy tym oczekiwaniu.

Tak żeś się uczepił autora tematu i nie wiem po co. Przecież sam nie wiele masz do zaoferowania Smile

Kiedy widzisz na drzewie helikopter, to nawet bez licencji pilota jesteś w stanie stwierdzić że ktoś coś spierdolił, nieprawdaż?

Aż przykro, że autor sam nie potrafi się obronić, tylko potrzebuje nieudolnych adwokatów pod każdym krytycznym postem ale okej, jestem w stanie zrozumieć że nie każdy jest samodzielny, nie jego wina w pewnym sensie, nie chcę wnikać w przeszłość, dzieciństwo i tak dalej - nie moja brocha.

Skończ już ten festiwal żenady na tym forum. Na każdym poprzednim już się popisałeś xd
  Odpowiedz
Ku*wa chłopy dajcie spokój. Forum nie jest od tego. Macie po 20 lat a rozum z czasów Haulina. Niech modeluje nawet i 2 lata. Uczy sie dopiero.
  Odpowiedz
Nie będę się wypowiadał na ten pokaz żenady co pokazał ten osiołek ale powiem tylko tyle że pierdoli jak nie pojęty ale akceptuje to dziwne zachowanie u innych osób na tym forum przecież jest wolność słowa :p

A i jeszcze nie siedzę ciągle na tym forum nie sprawdzam czy ktoś mi odpisał w temacie i nie chronię się innymi użytkownikami forum więc nie wiem skąd ty takie informacje masz.

Ostatnia praca (już mówię że ja tego nie modelowałem bo się zaraz zetnie jędza tylko poskładałem z innych modeli)

[img]https://farm5.staticflickr.com/4601/3919...ca19_z.jpg[/img]

Pozdrawiam
  Odpowiedz
Pędzący Osiołek post_id=19187 time=1513785229 user_id=263 napisał(a):
Kasroter post_id=19166 time=1513630820 user_id=432 napisał(a):
Elegancko jak na pierwsze modele. Tylko czekać na coś poważniejszego.

Obserwując tempo postępu autora tematu, to śmiało stwierdzam - zdążysz się zestarzeć przy tym oczekiwaniu.

Przepraszam za mały odkop, ale mimo iż już rzadko odwiedzam fora tematyczne przede wszystkim z braku czasu to muszę też się wypowiedzieć na ten temat.

Jak widać od lat mentalność części forum się nie zmieniła, panuje dalej dogadywanie czepianie się o kradzież pomysłów, o brak swoich wymodelowanych części w samochodach.. A to tylko pierdolone pixele, przez które były wojny i kłótnie na kilka stron. Z perspektywy czasu jak dla mnie każdy powinien robić to co mu się podoba, tym bardziej, że Błażej nie pokazuje jakiś tandetnych modelów tylko swoje modyfikacje. A co do nauki modelowania, każdy inaczej przyswaja wiedzę. Najważniejsze, że ma chęci by się tego nauczyć i jak widać małym krokami idzie do przodu.
  Odpowiedz
Każdy inaczej przyswaja wiedzę, sęk w tym że on w ogóle nie przyswaja, to taki misiewicz wśród obecnych "modderów" xd
Ci, co polegli - pójdą w bohatery

Ci, co przeżyją - pójdą w generały
  Odpowiedz
Skąd wiesz że nie przyswajam ? haha ale z ciebie cep.XDD Nie znasz mnie a pierdolisz głupoty. Będzie mi mówił koleś z internetu z jakiegoś forum że nie przyswajam wiedzy. weź może pomóż mamusi przy lepieniu pierogów na jutro. Smile

Dobra w sumie jakoś nie chce wchodzić z tobą w dyskusję głupszym się ustępuje także pisz co chcesz ja już będę cię ignorował. Zajeb jeszcze tam tekstami ze studiów na koniec XDD
  Odpowiedz
Nazywaj mnie jak chcesz, możesz nawet wyśmiać że skończyłem studia (nie wstydze się tego, a wręcz przeciwnie), jbmnt, ale prawda taka ze gdyby ci nie wytknięto że stoisz w miejscu jak widły w gnoju to tych gówienek, które pokazałeś kilka postów wyżej wymodelowanych samodzielnie by nie było.
Ci, co polegli - pójdą w bohatery

Ci, co przeżyją - pójdą w generały
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości