• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Iśmik Garage
Ojciec Dyrektor post_id=12632 time=1492015949 user_id=241 napisał(a):
Ale nie takie wysokie, bo ten kwalifikuje się na naczepę niskopodwoziową.

Może mieć i 5 metrów wysokości, aby kierowca miał odpowiedniej klasy zezwolenie na poruszanie się z takim ładunkiem.
  Odpowiedz
Wąski post_id=12738 time=1492109491 user_id=114 napisał(a):
Ojciec Dyrektor post_id=12632 time=1492015949 user_id=241 napisał(a):
Ale nie takie wysokie, bo ten kwalifikuje się na naczepę niskopodwoziową.

Może mieć i 5 metrów wysokości, aby kierowca miał odpowiedniej klasy zezwolenie na poruszanie się z takim ładunkiem.

Może mieć ku*wa nawet 15m, tylko jaki to ma sens? Dopasowuje sie pojazd do ładunku.
  Odpowiedz
Elo. Scania poszła chwilowo w odstawkę. Zająłem się czymś bardziej oryginalnym. Wrzucenie modelu do Zmoda 2, poprawa matów, tekstur, ogarnięcie zabudowy i flar. Zostało mi ogarnąć ten cholerny fakeshadow, bo jebią się miejsca na koła. Do tego mam zamiar zrobić przyczepę. Jaką? To już będzie w następnym poście. Siema!

[img]https://c1.staticflickr.com/3/2869/33213...cc36_z.jpg[/img]
  Odpowiedz
Strasznie wysoko się ta zabudowa wydaje. No i w końcu te lampy we Volvie wypada zrobić bo ta tekstura przezroczysta jest okropna. Do tego popracowałbym jeszcze nad matami bo przy ramie są one słabe, dla przykładu katalizator nie różni się niczym od baków czy osłon rowerowych. Tak jakby wszystko z jednego materiału wyklepane.
  Odpowiedz
Jaro post_id=12958 time=1492287256 user_id=158 napisał(a):
Strasznie wysoko się ta zabudowa wydaje. No i w końcu te lampy we Volvie wypada zrobić bo ta tekstura przezroczysta jest okropna. Do tego popracowałbym jeszcze nad matami bo przy ramie są one słabe, dla przykładu katalizator nie różni się niczym od baków czy osłon rowerowych. Tak jakby wszystko z jednego materiału wyklepane.

Lampy będę ogarniał jak do Zmoda 3 wrzucę i będę działał przy lightmaskach. Maty też się poprawi. Dzisiaj chciałem to całość złożyć w kupę i nadać jako taki wygląd całości. Big Grin
  Odpowiedz
Ostatnio trochę odpuściłem Zmoda, lecz wena wróciła :E

Ogarnąłem sobie SKO w nowej budzie wczoraj i tak dziubię pod siebie ją. Jeszcze zostało mi trochę roboty przy niej, ale już co raz bliżej końca jestem Big Grin

[img]https://c1.staticflickr.com/5/4193/33566...c2c9_z.jpg[/img]
  Odpowiedz
Elegancko ale lepiej by jej pasował czarny. :E
  Odpowiedz
Mnie osobiście rena nie zauroczyła ale naczepa nadrabia :E
  Odpowiedz
  Odpowiedz
Uważaj na rondach koluniu, szerokości :E
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości