• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje o grze American Truck Simulator
#1
American Truck Simulator to symulator jazdy ciężarówką stworzony przez czeskie studio SCS Software, posiadające spore doświadczenie w tej tematyce – firma odpowiedzialna jest bowiem za pokrewną serię 18 Wheels of Steel, jak również za obie części Euro Truck Simulator.


[img]
http://abload.de/img/54798153zk3d.jpg
[/img]Gra pozwala na zajęcie miejsca w kabinie kierowcy potężnych osiemnastokołowców i przemierzanie terytoriów Ameryki Północnej, dbając jednocześnie o to, by dostarczyć na czas przewożone towary. Twórcy postarali się o wierne odzwierciedlenie mapy drogowej, dzięki czemu poruszamy się po najważniejszych autostradach i drogach ekspresowych, łączących większość głównych ośrodków tranzytowych USA i Kanady.


[img]
http://abload.de/img/5478131ldk33.jpg
[/img]Produkcja SCS Software pozwala nam przejście typowej dla tego typu produkcji ścieżki kariery od zwykłego kierowcy pracującego na usługach innej firmy transportowej, aż po stworzenie własnego przedsiębiorstwa zatrudniającego dziesiątki pracowników.


[img]
http://abload.de/img/5478957x6ks7.jpg
[/img]Jednym z najważniejszych elementów składowych American Truck Simulator jest rzecz jasna flota pojazdów – wśród nich znajdziemy popularne w tych rejonach marki takie jak Peterbilt, Mack czy Freightliner, a ich modele zostały odtworzone z najwyższą dbałością o różnorodne detale.

Gra korzysta ze zmodyfikowanego, autorskiego silnika graficznego wykorzystywanego m. in. w Euro Truck Simulator 2 i Euro Coach Simulator. Zapewnia on płynność rozgrywki oraz miasta bogate w detale i rozpoznawalne dzięki charakterystycznym budowlom czy zabytkom.


[img]
http://abload.de/img/5478552c9jog.jpg
[/img]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości